Jsem s náramkem nesmírně spokojena. Byl to dárek pro přítele, krásně vypadá, krásně sedí. Vypadá přesně jako na obrázku.
Prstýnek je úžasný. Tak akorát velký a silný. Na ženské ručce vypadá něžně. Dobře se točí, na zadrhává se.
























Momentálně máme přes 5000 spokojených zákazníků. Přesně 0 zamítnutých reklamací a hodnocení 4,7 hvězdiček! Jste spokojeni i Vy? Moc uvítáme recenzi, pod jakýkoliv produkt.