Co stojí za nejžlutějším e-shopem?

Už dávno od roku 2020 nás baví šperky, nikdy jsme za ně ale nechtěli utrácet tisíce korun. Přece jenom jsme stejně ke každé příležitosti vytáhli jiný prsten, řetízek či náramek.

Právě proto jsme na Český a Slovenský trh chtěli přinést stylové šperky, které vydrží roky a zároveň budou za přijatelné ceny. A to se nám daří už 4 roky!

Za čím si stojíme?

Dalším důvodem založení nejžlutějšího e-shopu cheapchains.cz je právě boj proti šperkům, které rezavý, takové šperky přece nemají smysl, že ano?

Naše šperky jsou z většiny vyrobeny z chirurgické či nerezové oceli, dnes už také koženky, pryskyřice či korálků.

Hlavní výhodou chirurgické či nerezové oceli je právě velice dlouhá životnost a nulová nutnost péče - další výhody naleznete zde.

Proč žlutá barva?

Jelikož jsme tým mladých lidí, kteří rádi spojují módu a zábavu, tak žlutá (barva Slunce), byla jasným symbolem pro náš e-shop. Značí totiž radost a pozitivní myšlení. To přesně chceme přenášet právě šperky, které věříme, že našim zákazníkům dělají radost každý den.

Tak přejeme i Vám radostné nakupování na nejžlutějším e-shopu na internetu!

Vojtěch Stiblo (Zakladatel cheapchains.cz & milovník šperků)
  • Dostanete něco navíc!

    Chceme, abyste měli z každého balíčku unikátní pocit. Proto rozdáváme různé malé dárečky ke každé objednávce. A to i Vám.

  • Fotíme si to sami!

    Jelikož chceme autentické fotografie, tak přece jenom, co si neuděláte sami, nemáte. Proto většina produktů je focena přímo našim skvělým fotografem Adamem.

  • Dvojnásobná lhůta vrácení!

    Stejně jako kalhoty i šperky nejsou jednoduché vybrat online, proto máte 60 dní na rozmyšlenou a vrácení zdarma.

1 z 3