Jsem s náramkem nesmírně spokojena. Byl to dárek pro přítele, krásně vypadá, krásně sedí. Vypadá přesně jako na obrázku.
Prstýnek je úžasný. Tak akorát velký a silný. Na ženské ručce vypadá něžně. Dobře se točí, na zadrhává se.
























Momentálne máme vyše 5000 spokojných zákazníkov. Presne 0 zamietnutých reklamácií a hodnotenie 4,7 hviezdičiek! Ste spokojní aj Vy? Veľmi uvítame recenziu, pod akýkoľvek produkt.